Hlavní stránka Novinky Důležité upozornění!
Důležité upozornění!

Tato informace se týká pracoviště Sluneční

bohužel, jak jste již asi zaznamenali z médií, k rozvolňování v současné době nedojde, naopak to vypadá, že se bude ještě zpřísňovat.

Pro nás to znamená, že na pracovišti na základě konzultace s KHS, budeme pokračovat v opatření z minulého týdne, izolovat děti do dvou kolektivů a provozní době od 7,30 - 16,30 hodin. Toto opatření zatím potrvá do 12.2.2021. V současné době máme dvě pedagogické pracovnice v karanténě, z toho jedna je z pracoviště MŠ Sluneční.

Pokud by  během této doby došlo ke zlepšení epidemiologické situace, budeme okamžitě reagovat a provozní dobu upravíme.

Prosíme, pokud máte jakékoliv dotazy  k tomuto opatření, neváhejte se obrátit na ředitelku školy, abychom předešli případným nedorozuměním.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost

vedení mateřské školy