Hlavní stránka Novinky DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL
DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL

DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL


Vážení rodiče, chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za vaši účast v dotazníkovém šetření pod názvem „DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL“, které proběhlo na naší MŠ v září 2019 a bylo iniciované MČ Praha 22 v rámci projektu MAP II. Informace z toho dotazníku byly pro nás zajímavé a podnětné a rozhodně s nimi budeme pracovat. Shrnutí vašich postřehů za všechny pracoviště si můžete prohlédnout níže. Děkujeme za spolupráci

Shrnutí vašich postřehů za pracoviště Sluneční - „DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL“  


Shrnutí vašich postřehů za pracoviště Královice - „DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL“  


Shrnutí vašich postřehů za pracoviště V Bytovkách - „DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTÍ A UČITELE MATEŘSKÝCH ŠKOL“