Hlavní stránka Novinky Hygienická opatření
Hygienická opatření

Hygienická opatření


Čtěte pozorně!

Vážení rodiče,

S ohledem na současnou situaci kolem koronavirové epidemie, musí naše mateřská škola přijmout zesílená hygienická opatření (viz.směrnice,
kterou vám zašleme během pondělí 31.8.2020 - současně vás žádáme o její pečlivé přečtení). Rodičům nebude umožněn přístup do vnitřních prostor mateřské školy s výjimkou šaten, do nichž budou rodiče přicházet pouze po třech (tři děti plus doprovod).

První dny je vždy nutné učinit určité administrativní úkony (souhlasy GDPR, potvrzení o bezinfekčnosti apod.). Tyto činnosti budou probíhat v šatnách za přítomnosti třídní učitelky, tudíž může nastat určité zdržení. Prosíme vás proto, abyste si první den vyhradili dostatek času a trpělivosti na příchod dětí do mateřské školy, abychom předešli případným nedorozuměním.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

S pozdravem

kolektiv mateřské školy