Poděkování

Vážení rodiče, velmi děkujeme všem, kteří přispěli zakoupením dárečků a výrobků na Uhříněveské pouti 3.11.2018. Finanční částka, kterou jsme přispěli Nadaci Naše dítě je krásných 4059 Kč. Děkujeme.

Uhříněveská pouť 3.11.2018

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Uhříněveskou pouť. Ve školní jídelně na Novém náměstí budeme mít svůj stánek s výrobky a drobnými dárečky, které děti připravily. Zakoupením dárečků přispějete na dobrou věc. Výtěžek z této akce bude pomáhat těm, kteří to potřebují. Těšíme se na Vás!

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI. VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE, KTERÝ ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 3. ZÁŘÍ 2018. PŘEJEME VÁM, ABY CELÝ ŠKOLNÍ ROK BYL PLNÝ SLUNÍČKA, RADOSTI, VESELÝCH ZÁŽITKŮ A ÚSMĚVŮ NA LÍČKU. TĚŠÍME SE NA VŠECHNY, KTERÉ JIŽ ZNÁME, ALE TAKÉ SE TĚŠÍME NA NOVÉ KAMARÁDY, KTERÝM POMŮŽEME, ABY SE JIM U NÁS LÍBILO A CÍTILY SE DOBŘE. TĚŠÍME SE NA VÁS! KOLEKTIV MŠ