Hlavní stránka Školní rok 2017/2018

Uhříněveský jarmark

 • 4. listopadu se konala Uhříněveská pouť, kde naše mateřská škola měla svůj stánek s výrobky a drobnými dárečky, které děti připravily.  
 • Výtěžek z této akce přispěl částkou 3.958 Kč na neziskovou organizaci "Šafrán" http://www.safrandetem.cz/


Sbírka víček pro Maximka Čejkovského - celý rok sbíráme

 • Maxim
  je sedmilety chlapeček, který se již od narození potýká s mnoha zdravotními problémy. Ty začaly nefunkčním tlustým střevem, pak se přidalo špatné dýchání, polykání, epilepsie a také pohybové omezení. Prosíme o pomoc při sbírání víček z PET lahví. Sbírají se všechna šroubovací víčka z PET lahví od vod a limonád, dále i od džusů, mléka a pivních sudů. Nasbíraná víčka se odvezou do výkupny plastů, kde za ně bude vyplacena odměna. Penízky z nasbíraných víček poputují na kompenzační a zdravotní pomůcky pro Maximka, který to v životě neměl vůbec jednoduché. Více informací o Maximkovi se můžete dozvědět na jeho webových stránkách v sekci ,,moje dosavadní pouť životem“. http://www.maximek.eu/

  PŘEDEM DĚKUJEME VŠEM, KDO CHTĚJÍ POMOCI.

  Rodina Čejkovských

 • Víčka z PET lahví sbíráme po celý rok do připravených nádob. VELMI DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU!!! 
 • Za 1kg PET víček získa rodina 5,50 Kč. 


Sbírka "Světluška" - říjen 2017

Světluška je tradiční sbírkový projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu. Svítí na cestu nevidomým dětem a dospělým z celé České republiky. Přispívá jim na speciální pomůcky, které „mluví“ nebo mají hmatový displej, na psí vodicí pomocníky, na osobní asistenty pro děti i seniory, podporuje rozvoj talentu a tvořivých schopností nevidomých.

Projekt Světluška pomáhá každoročně stovkám zrakově handicapovaných vést maximálně samostatný život.


Moc děkujeme všem kteří se zúčastnili sbírky "Světluška". Pokladničky našich Světlušek přispěly částkou 2842 Kč. Všem moc děkujeme.