Hlavní stránka Hrošíci - Akce třídy

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
Vážení rodiče,

nejdříve bychom vám chtěly ještě jednou popřát vše nejlepší do nového roku.

Dále bychom vás chtěly požádat o dohlédnutí na vhodné oblečení dětí do mateřské školy. Samozřejmě víme, že v dnešní nelehké době je nákup
nového oblečení poněkud komplikovaný, nicméně chodíme s dětmi ven každý den a za každého počasí. Hlavně v těchto dnech, kdy napadl sníh si děti
chtějí zimní radovánky náležitě užít a netrávit pobyt venku pouze na procházkách. Proto vás prosíme, aby měly vaše děti zimní zateplené
kalhoty a rukavice vhodné do sněhu. Předejdeme tak případnému nachlazení (např. z mokrých rukavic nebo ponožek v botách), které by bylo nechtěnou komplikací jak pro vás tak pro nás. Zejména u rukavic bychom ocenili, kdyby byly nepromokavé a děti si je zvládly sami obléknout.

Z důvodu krásného sněhulákového počasí, přesouváme náš Sněhulákový den (karneval v maskách) na úterý 12.1. 2021. Věříme, že nám počasí vydrží a zároveň vás prosíme, aby děti byly ráno převlečené do masek. Pokud nemáte masky sněhuláků, mohou být děti v bílém oblečení.

Předem děkujeme za součinnost a pochopení.


třídní učitelky

7.1.2021